istanbul escort

TEKİNTAŞ GÜLYALI'YI GEZDİ

TEKİNTAŞ GÜLYALI'YI GEZDİ
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Gülyalı ilçesini ziyaret ederek, esnafla ve vatandaşla bir araya geldi.

Gülyalı’da olmaktan duyduğu mutluluğu belirten Başkan Tekintaş, " Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçelerimizi tek tek ziyaret ediyoruz. Halkımız ne kadar mutluysa biz de o kadar mutluyuz” dedi.

"Halkımız mutluysa bizde mutluyuz"

13 mahallesi, yaklaşık 8 bine yakın nüfusu ve havalimanı ile şehrin giriş kapısı konumundaki Gülyalı ilçesinde olduklarını söyleyen Tekintaş, şunları kaydetti; "kaymakamımızı, belediye başkanımızı, ilçe başkanımızı, teşkilatımızı ve muhtarlarımızı ziyaret ettik. Yaptığımız çalışmalar ve planladığımız yatırımlarla birlikte mevcut durumu yerinde tespit ettik.İnanıyoruz ki gönül birliğimiz olan Gülyalı’da halkımızla aynı duyguları paylaşıyoruz. Halkımız ne kadar mutluysa biz de o kadar mutluyuz."

"Dokunmadık nokta bırakmayacağız"

Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen ise Tekintaş’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Biz Ordu’nun en küçük ilçesi olmamıza rağmen havalimanının Gülyalı’da yer alması nedeniyle burası önemli bir nokta haline geldi. Gülyalı ilçemizde Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve OSKİ Genel Müdürlüğümüzle birlikte el ele dokunmadık nokta bırakmamaya çalışıyoruz." diye konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!