Taylandlıları Ordu’ya çağırdı

Taylandlıları Ordu’ya çağırdı
Bu içerik 0 kez okundu.

 

AK Parti Ordu Milletvekili ve Türkiye Tayland Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Metin Gündoğdu, Tayland’ın Ankara Büyükelçisi Phantipha Lamsudha Ekarohit ile bir araya geldi.

TBMM’nin 27. Döneminde yeniden tesis edilen Türkiye-Tayland Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Metin Gündoğdu, Dostluk Gurubu Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetle Tayland Büyükelçiliğini ziyaret etti.

İki ülke arasındaki siyasi ve ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği toplantıya Metin Gündoğdu’nun yanı sıra Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş da katıldı.

2014’teki darbenin ardından geçtiğimiz aylarda Tayland’da yapılan seçimlerde Kral olarak seçilen Maha Vajiralongkorn Bodindradebayavarangkun, doğum günü vesilesiyle Büyükelçilikteki şeref defterini imzalayan Metin Gündoğdu, günün anısına Büyükelçi Ekarohit’e TBMM Logolu tabak hediye etti.

İki ülkenin de turizm ülkesi olduğuna vurgu yapan Türkiye Tayland Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Metin Gündoğdu, Taylandlıları Ordu’yu görmeye davet etti. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
AYDIN HOCAYA VEFASIZLIK!
AYDIN HOCAYA VEFASIZLIK!