Stajyer muhasebeciler göreve başladı

Stajyer muhasebeciler göreve başladı
Bu içerik 0 kez okundu.

Staja başlama sınavını kazanan ve Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odasına müracaat eden stajyerlerin dosya başvuruları kabul edildi.

 


2019 Yılı 3. Dönem Staja Başlama Sınavında başarılı olup, Stajyer olmak için Ordu SMMM Odasına müracaat eden stajyer Tuğçe Genç, Filiz Altunışık İnce, Ersin Yüksel, Erdem Öztürk, Fethiye İlay Kurucu, Temel Can Koçak ve Erdem Küçükoğlu ile görüşme yapıldı. Stajyerlerin dosyalara incelenerek, dosya başvuruları kabul edildi.
Stajyerler ile yapılan görüşmeye Ordu Mali Müşavirler Odası; Oda Başkanı Bahadır Baş, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri ve TESMER Yönetim Kurulu Üyeleri Katıldı.

"3 yıllık güzel bir dönem geçireceğiz"
Oda Başkanı ve TESMER Başkanı Bahadır Baş; "Aramıza hoş geldiniz. Ordu Mali Müşavirler Odası olarak her dönem sınavı kazanan ve bitirme sınavlarına giren arkadaşlarımızla görüşmelerimiz oluyor. Yeni gelenlere hoş geldiniz diyor; gidenlerin de ne yaşayıp ne tecrübeler biriktirdiğini öğreniyoruz. Biz meslektaşımızın ayda bir kitap okumasını, yüksek lisans yapmasını, kendini geliştirmesini, görüş ve düşüncelerini arttırmasını istiyoruz. Çalışmanın çok önemli olduğunu, çalışmayıp üzerine bir şey konulmadığı zaman bir gelişme olmadığına inanıyoruz. İnşallah 3 yıllık güzel bir dönem geçireceğiz. Odanın prensiplerine kurallarına uymak çok önemlidir. Çalıştığın büroya hizmet etmek, saygılı olmak onunla ilgili değerlere sahip çıkmak çok önemlidir. Staj sürecinizin hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
 

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!