istanbul escort

"SPOR KULÜPLERİNİ BIRAK, ÇİFTÇİYE BAK"

Bu içerik 0 kez okundu.

Meclis'te söz alarak, Ziraat Bankası'nın çiftçinin üreten kesimin sorunlarıyla uğraşmak yerine futbol kulüplerinin borçlarını ödemesini eleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, bitme noktasına gelen sağlık sektöründeki sıkıntılara da değindi.

Mecliste sık sık söz alarak üreticinin yanında duran söylemlerde bulunan Adıgüzel, bu kez de Ziraat Bankası tarafından spor kulüplerine para verilirken, üreticiye icra gönderilmesini eleştirdi.

"Çiftçiden yana duruş sergilenmeli"

'İktidar, kamu kaynaklarını üretimden, istihdamdan, çalışandan, emekliden yana değil, yandaş ve boşa çarçur ediyor' diyen Adıgüzel, şunları kaydetti; "En son Ziraat Bankası, Doğan Medya'nın satışında kullanıldığı gibi şimdi de spor kulüplerinin borçları için kullanılmaya kalkılıyor. Ziraat Bankası, esas amacı olan çiftçiye, üreticiye, icra gönderirken, spor kulüplerine para göndermeye kalkıyor. Binlerce sağlık çalışanı var, 550 tane özel sağlık kurumu var, 500 bin kişiyi istihdam ediyor. Bunlar zor durumda. En azından Ziraat Bankası başka işlerle uğraşacağına, bunların 3 ay sonra olan ödemelerini günü gününe yapsa, ya da onlara düşük faizli kredi verip, bu sektörü rahatlatarak sektörü rahatlatabilir. Çiftçi ve üretimden yana bir duruş sergilenmeli."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!