istanbul escort

"Sorun değil, çözüm üreteceğiz"

Bu içerik 0 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Gülyalı Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, Gülyalı Belediyesi’nde yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile halka hizmet edeceğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı Ulaş Tepe, adaylık sürecinin açıklandığı ilk günden bu yana mahalle mahalle, ev ev gezerek halkla buluşuyor ve çalışmalarını hızlandırıyor.

Gülyalı’da bugüne kadar binin üzerinde evi ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan ve yeni yıl takvimi hediye eden Ulaş Tepe, “Ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Her gün her saat halkımızla bir arada olacağız. Sadece seçim dönemlerinde vatandaşlarımızın ayağına gitmeyeceğiz. Seçildikten sonrada vatandaşlarımızın sürekli yanına giden olacağız. Sorunlara da çözüm üreteceğiz.” açıklamasında bulundu.

"Yeni nesil belediyecilik"

Cumhuriyet Halk Parti’sinin açıklanan adayları arasında en genç aday olan Ulaş Tepe, yerel yönetimler uzmanı olmasının avantajını da kullanarak projeleri içinde önemli çalışmalar yürüttüğünü belirtti. Gülyalı Belediyesi’nde yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile halka hizmet edeceğini belirten Tepe, “Ulaşılmaya çalışılan bir belediye başkanı değil, günün her dakikasında, saatinde ulaşılan bir belediye başkanı olacağım. Genç olmanın da verdiği insanlardaki bana karşı teveccühüne de teşekkür ederim.” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI