Sırrıpaşa esnafından teşekkür ziyareti

Sırrıpaşa esnafından teşekkür ziyareti
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sırrıpaşa Caddesi'nde yapılan çalışmalar dolayısıyla teşekkür ziyaretine gelen Düz Mahalle Muhtarı Hakan Cemal Aydın, Şarkiye Mahalle Muhtarı Emre Yayla ve Sırrıpaşa Caddesi'ndeki esnafları ağırladı.

Yapılan çalışma ve esnafların taleplerinin değerlendirildiği toplantıda Başkan Güler, “Yapılan çalışmalar sonucunda nitelikli zaman geçirmek isteyen herkes mutlaka bu caddeye uğrayacak. Böylelikle hem şehrimiz hem de esnafımız kazanacak” dedi.

 

“Bizde geri vites yok”

Projenin Türkiye’deki sayılı çalışmalar arasında yer alacağını söyleyen Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Sırrıpaşa Caddesi’nde uyguladığımız proje, Türkiye’de sayılı çalışmalar arasında yer alacak. Projeyi uygularken hiçbir şeyden kaçınmadık, estetikten ödün vermedik. Dünyanın 100 yılda bir karşılaştığı salgın zamanında da çalışmalarımıza devam ettik. Yapılan çalışmalar sonucunda nitelikli zaman geçirmek isteyen herkes mutlaka bu caddeye uğrayacak. Böylelikle hem şehrimiz hem de esnafımız kazanacak. Çalışmamız bittiğinde herkesçe takdir edilen bir projeyi hayata geçirmiş olacağız. Biz elimizden geleni yapıyoruz, bizde geri vites yok. Doğru bildiğini yapan bir yönetimiz. Şehrimize layık olacak her çalışmayı uygulama gayretindeyiz” diye konuştu.

Sırrıpaşa esnafı ise Ordu’nun tanıtımına destek olacak ve esnafa da katkı sağlayacak proje için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor