Sevgiyi paylaşanlara…

Sevgiyi paylaşanlara…
Bu içerik 0 kez okundu.

Vali Seddar Yavuz, Ordu Valiliği tarafından yürütülen “Sevgimizi Paylaşalım” projesi kapsamında, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan çocuklara hami olan, katkı ve destekte bulunan hayırseverlere teşekkür belgesi takdim etti.

Valilik Makamında, hayırsever iş insanı ve iş insanı eşlerini konuk eden Vali Seddar Yavuz, projeye destek verenlere teşekkür etti. Altınordu ilçesinde 20, Ünye’de 4, Fatsa’da 2 olmak üzere 26 Sevgi Evi’nde, 51’i kız,  87’si ise erkek çocuk olmak üzere toplam 138 kayıtlı çocuk bulunduğunu belirten Vali Seddar Yavuz, Sevgi Evleri’nde kalan çocukların sevgi ve şefkat açıklıklarının kapatılması için böyle bir çalışma yapıldığını söyledi.

Projeye destek veren iş insanlarına, iş insanlarının eşlerine teşekkür eden Vali Yavuz, “Sizler sağolun, varolun 72 çocuğumuza gerçekten sevgi ve şefkat gösterdiniz. Onları kucakladınız, evlerinize aldınız, zaman geçirdiniz. Esasında devletimizin koruması altındaki çocuklarımızın maddi ihtiyaçları yok doğrusu. Çok iyi imkânlarla onları barındırıyoruz.  Ama kabul edelim ki, bizim veremeyeceğimiz en önemli şey; sevgi ve şefkattir. Siz değerli iş insanlarımızın eşleri bu sevgi ve şefkat açığını kapatma noktasında çok önemli çaba sarf ettiniz” dedi.

Vali Seddar Yavuz, Ordu Valiliği tarafından yürütülen “Sevgimizi Paylaşalım” projesi kapsamında, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan çocuklara hami olan, düzenledikleri etkinliklerle onlara farklı duygular yaşatan, katkı ve destekte bulunan iş insanlarına ve eşlerine teşekkür plaketi takdim etti. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!