Şehit ve gazi yakınlarına iftar!

Şehit ve gazi yakınlarına iftar!
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu’da hizmet veren AYZEK Otel şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği düzenledi. İftara şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra iş adamları ve dernek temsilcileri de katıldı.

 

Program Kuran-I Kerim tilavetiyle başladı. Yemekte ilk konuşmayı gerçekleştiren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Mehmet Ali Gümüşkaya şehit ve gazilerimizi asla unutmayacağız diyerek, “sakın ha boyunlarınız bükük olmasın. Şehit aileleri sizler bu vatanın gerçek sahiplerinin emanetlerisiniz. Bizleri bu güzel programda buluşturan AYZEK otel sahibi Zeki Aydın’a sizler adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

"Bir ilk oldu"

İftar programına Polis Şehitleri ve Malul Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Şenel Şahin de katıldı. Düzenlenen yemeğin bu anlamda Ordu'da bir ilk olduğunu belirten Şahin, “ Devletimiz bizim her an yanımızda. 19 yıldır ben bu ilde dernek yöneticiliği yapıyorum. Bu bir ilk oldu inanın. Bir Çok kişinin bu kadar gelip ne yapıyorsunuz dediğini görmedim." diye konuştu.

İftar Yemeğini düzenleyen AYZEK Otel Sahibi Zeki Aydın ise “Bugün önemli bir gün. Şehit ve gazi yakınlarımıza iftar yemeği verelim dedik. Toplum olarak bu değerlerimize sahip çıkmamız gerekiyor." şeklinde konuştu.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!