istanbul escort

Sanat için çizdiler…

Sanat için çizdiler…
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Pembe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi’nin düzenlediği “3.Ulusal Altınçizgi Desen Yarışması” sona erdi. Yarışmanın birincisi Ankara’dan Ceren İşel oldu.

Bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Desen Yarışması’na ülke genelinde 37 güzel sanatlar lisesinden; 118 çalışma ile katılım oldu. Yarışmanın değerlendirmesini yapan jüri; Prof. Dr. Alaybey Karoğlu, Prof. Dr. Zuhal Arda, Prof. Dr. Ahmet Şinasi İşler, Prof. Dr. Aydın Ayan, Prof. Dr. Gülten İmamoğlu ve Doç. Dr. Mustafa Cevat Atalay’dan oluştu.

Yarışmaya Ankara Güzel Sanatlar Lisesi’nden katılan Ceren İşel birinci olarak “Altınçizgi” ödülünün sahibi oldu. “Gümüş çizgi ödülüne” ikinci olan Çanakkale Akçansa Güzel Sanatlar Lisesi’nden Melike Tümer, “bronz çizgi ödülüne” ise üçüncü olan Hatay Bedii Sabuncu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi İrem Çemtel layık görüldü.

15 Nisan’da sergi var

Jüri; Kırklareli Güzel Sanatlar Lisesi’nden Serenay Kılıç, İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’nden Melike Petek, Batman Güzel Sanatlar Lisesi’nden Ümran Aydın, Alanya Türkler Güzel Sanatlar Lisesi’nden Ceyda Yalçın, Düzce Güzel Sanatlar Lisesi’nden Bedirhan Kılıç, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi’nden Ebrar Baykan ve Edirne Hasan Rıza Güzel Sanatlar Lisesi’nden Gülşah Sözbir’i de mansiyon ile ödüllendirdi.

Jüri Özel Ödülü’nün sahibi ise Kahramanmaraş Güzel Sanatlar Lisesi’nden Yunus Emre Keklik oldu.

Yarışmada dereceye girenlerin eserleri; Altınordu Pembe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi’nin 15 Nisan’da başlayacak Dünya Sanat Günü etkinlikleri kapsamında Ordu Mustafa Rakım Sanat Galerisi’nde sergilenecek. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI