istanbul escort

"SAĞLIK SORUNLARI GİDERİLMELİ "

Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Tabipler Odası Başkan Doç. Dr. Esra Yancar Demir, 14 Mart Tıp Bayramı ile alakalı bir açıklamada bulunarak, "Hekimlik, büyük bir fedakârlıkla icra edilen, özveri, sabır ve tahammül gerektiren en kutsal mesleklerden biridir." dedi.

 

Hekimlerin, tarihin her döneminde önemini ve toplum içindeki saygınlığını muhafaza ettiğini söyleyen Demir, "Maalesef son yıllarda olumsuz durumlarla daha sıklıkla karşılaşıyor olsak da biz hekimler, halkımızın her dönemde en güvendiği, değer ve destek verdiği, minnet, şükran ama her şeyden önemlisi saygı duyduğu kişiler olduğumuz inancımızdan asla vazgeçmek istemiyoruz." dedi.

'İlimizde nitelikli sağlık kadroları, bilim ve teknolojinin tıp alanındaki en son gelişmeleri takip edilerek sağlanan tıbbi cihazlar ve sağlık ekibinin baş kahramanları; Hekimlerimiz sayesinde, sağlık hizmeti insanımıza kolay, erişilebilir ve etkili bir şekilde sunulabilmektedir' diyen Demir; "İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi sadece sağlık çalışanlarının değil tüm insanlığın ve tüm toplumun en önemli hedefi olmalıdır. Bunun için de sağlık çalışanlarının çalışma koşulları, mesleki doyum ve refahının ve en önemlisi güvenliğinin sağlanması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki ancak mesleki olarak mutlu, huzurlu ve kendini güvende hisseden bir çalışan mesleğinde verimli ve başarılı olabilir. 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum." şeklinde konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!