istanbul escort

Saadet Partisi'nden görkemli açılış

Saadet Partisi'nden görkemli açılış
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, dün partisinin Altınordu Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldı.

 

Şahin'in yanı sıra İl Başkanı Av. Erkan Temiz, Altınordu Belediye Başkan adayı Haluk Şensoy ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen açılışta konuşan Şahin, 31 Mart yerel seçimlerinin öneminden bahsetti.

 

"Soruların cevapları burada olacak"

Şahin, açılışta yaptığı konuşmada, şunlara yer verdi; "Yaklaştığımız seçime yönelik değişik çalışmaların yürütüleceği mekânlarımızı da hızlı bir şekilde hizmete açıyoruz. Şehrimizin insanları, partimizin adaylarını daha yakından tanımaları, partimizin belediyeye yönelik projeleri konusunda daha doğrudan ve sağlıklı bilgi alabilmeleri bakımından bu koordinasyon merkezlerinin her partinin olduğu gibi bizim partimiz açısından da son derece önemli bir yönü vardır. Altınordu Seçim Koordinasyon Merkezimizin hazırlanmasında emeği geçen bütün arkadaşlarımıza huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. İnşallah burası herkesin arzu ettiği soruları sorup cevabını alabileceği bir mekân olacak. Burası seçim tarihine kadar görevini yapacaktır."

 

Ordu Hayat/Samet Sezer

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!