Rektör Akdoğan’a ziyaret

Rektör Akdoğan’a ziyaret
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen ve bir grup medya mensubu, ODÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’a görevinde başarılar dileyen gazeteciler, ODÜ’nün ve ilimizin gelişmesine yönelik desteklerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sürdüreceklerini dile getirdiler.

ODÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ben üniversitemizi hem daha da ileriye taşımak, hem de şehir ile bütünleştirerek ilimizin sorunlarına katkı sunmak için buradayım. Başta basın mensuplarımız olmak üzere herkesle el birliği içerisinde bu görevimizi yerine getireceğiz” dedi.

“Adil olacağız”

ODÜ’nün başta hastane sorunu olmak üzere ilin tüm sorunları üzerinde çözüm üreteceğini ve katkı sunacağını da belirten Rektör Akdoğan, “ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağız. Bizim bütün arkadaşlarımızdan beklediğimiz öncelikle adil olmaları ve görevlerini yapmalarıdır. Biz de adil olacağız, çalışan herkese imkanlarımızı sonuna kadar seferber edeceğiz. Bizim için ODÜ’de herkes aynı ölçüde değerlidir. Kimsenin fikri bizi ilgilendirmez, bizim için önemli olan işini iyi yapmasıdır” diye konuştu.

Ziyarette ODÜ Rektör Basın Danışmanı, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nihat Sezer Sabahat ile Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin kapatılan Basın-Yayın Dairesi Başkanı Şahin Sevinç de hazır bulundu. Adnan Alparslan/Ordu Hayat

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!