Poyraz, ihmalin peşini bırakmıyor!

Poyraz, ihmalin peşini bırakmıyor!
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından öldürülen Ceren Özdemir ailesinin Avukatı Haluk Murat Poyraz’ın, katilin kaçış süreci ile ilgili ihmali bulunan kamu görevlileri hakkında yaptığı suç duyurusunda kovuşturmaya yer olmadığına karar verildi.

Av. Haluk Murat Poyraz’ın Ceren Özdemir cinayetinde, sanık Özgür Arduç'un cezaevinden firarında ve yakalanma sürecinde kusur ve ihmali bulunan kamu görevlileri ile ilgili yaptığı suç duyurusunda Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı kovuşturmaya yer olmadığı kararı verdi. Poyraz bunun üzerine Ordu Sulh Ceza Hakimliği’ne itirazda bulundu.

Poyraz itiraz dilekçesinde, kovuşturmaya yer olmadığına dair kararın kaldırılmasını isterken, suç duyurusunda yer alan Özgür Arduç’un kapalı cezaevinden açık cezaevine geçirme süreci, ardından firar süreci ve yakalanma sürecindeki ihmalleri tekrarladı ve itirazın kabulü ile Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın kovuşturmaya yer olmadığı kararının kaldırılarak, şüpheliler hakkında kamu davası açılmasını istedi. Seran Eren Şensoy/Ordu Hayat

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı