"Perşembe'yi güzel günler bekliyor"

Bu içerik 0 kez okundu.

Perşembe belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, mazbatayı aldıktan sonra hemen çalışmalara başladıklarını söyleyerek, verdikleri sözlerin arkasında olduklarını dile getirdi.

 

Perşembe'nin en iyiyi hak ettiğini aktaran Tandoğan, ilçeye 5 yıl içerisinde en güzel hizmetleri yapmaya çalışacaklarını belirtti.

"Vona kazandı"

Başkan Tandoğan, Perşembe'nin hak ettiği değeri ve yatırımları alacağını kaydederek; "Perşembe'de oy veren ya da vermeyen herkesin belediye başkanıyım. 5'nci mazbatamı aldım. Bu seçimin kaybedeni yok. Vona kazandı. Artık yolumuza bakıyoruz. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Verdiği sözleri unutanlardan değilim. Yapacağımız işleri sıralıyoruz. 5 yıl çok kısa bir süre. Perşembe'ye en güzel hizmetleri yapmak için yola çıktık. Perşembe halkı desteklerini bizden esirgemesinler. Belediye olarak tek başımıza yapacağımız hizmetler yeterli olmayabilir. O yüzden herkesin katkılarını bekliyoruz. Bir hatam olursa Perşembe halkı beni uyarsın. Perşembe'yi güzel günler bekliyor. İyi şeyler olacak." dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
YENİ ORDUSPOR'DA 'SESSİZ' SÜREÇ!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!
ANTRENÖRLERDEN ÖNEMLİ ZİYARET!