istanbul escort

Pelitözü'de ilkokul açıldı

Pelitözü'de ilkokul açıldı
Bu içerik 0 kez okundu.

Aybastı Belediyesi ve hayırsever işadamı Paşa Tokmak'ın katkılarıyla eğitime hazır hale getirilen Aybastı Pelitözü Mitat Dursun İlkokulu'nun açılışı gerçekleştirildi.

Hayırsever işadamı Paşa Tokmak, çocukların yüzünü güldürdüğü için mutlu olduğunu belirterek, "Asıl hedefimiz çocuklarımızın yüzünü güldürmekti. Bu vesileyle eğitime katkı da bulunmaktan onur duyarım. Benim için bu okul geleceğimiz çocuklarına bir yatırım hem de aramızdan erken ayrılmış yeğenim Mitat Dursun'un adını yaşatacak olan bir manevi,yatı yüksek bir eğitim yuvası olacak." dedi.

Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar da; "Pelitözü Mahallemizde eğitim öğretime devam eden ilkokulumuz yaptığımız incelemeler neticesinde yenilenmesi gerekiyordu. Yeni bir okul ihtiyacı olan mahallemizde Belediye Meclisimizin aldığı karar doğrultusunda Belediye Ek Hizmet Binamızı Milli Eğitim Bakanlığımıza devrettik.Binamızda Gerekli düzenlemeler yapılarak günümüz şartlarına uygun modern sistem okullarından birisi haline getirildi. Binamızın okul olarak dönüştürülmesindeki masraflarını Pelitözü Mahallemizin evladı olan Paşa Tokmak bey üstlenmiştir. Emeği geçenlere ve katkı sunanlara teşekkür ediyorum." dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!