"OYUNLARINI BAŞLARINA GEÇİRECEĞİZ"

Bu içerik 0 kez okundu.

Ekim ayı Büyükşehir Belediyesi Parti grubu toplantısı, İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya , İl Yerel Yönetimler Başkanı Musa İşler, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

 

Toplantıda konuşan İl Başkanı Halit Tomakin, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın emri ile Suriye’de Fırat’ın doğusuna Türk Ordusu tarafından başlatılan “Barış Pınarı” Harekatının , başarılı bir şekilde tamamlanması en büyük arzumuzdur' diyerek, "ALLAH cc.’den niyazımız ve duamız, ismini sevgili Peygamberimizden (sav) alan Mehmetçiğimize, ümmet coğrafyasını kuşatan kötülükleri ortadan kaldırmayı nasip eylesin, Bir tek masumun burnu kanamadan Barış Pınarı harekatımızı muvaffakiyetle sonuçlandırsın, Mazlumun duasına mazhar olan askerimizi muzaffer eylesin" dedi.

Başkan Tomakin, Türkiye başından beri Fırat’ın doğusunda bir terör devleti kurmak isteyen başta Amerika ve İsrail olmak üzere tüm taraflara böyle bir şeye asla razı olmayacağını Türkiye’nin bir terör koridoru oluşmasına izin vermeyeceğini , kendi topraklarında terör örgütlerinin kökünü kazımak, hem kendi güvenliğini sağlamak hem de Suriye’nin toprak bütünlüğünü korumak olduğunu ifade etti.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!