OSKİ, ÇİVİSİZ CAMİYE DE EL ATTI!

OSKİ, ÇİVİSİZ CAMİYE DE EL ATTI!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ) ekipleri, 1560-1600 yılları arasında yapıldığı tahmin edilen İkizce Laleli Çivisiz Camii’nde kanalizasyon çalışması başlattı.

Toplam 1.253 metre uzunluğunda bir alana yapılacak olan kanalizasyon hattının yanı sıra bölgeye atık su arıtma tesisi de inşa edilecek.

Ordu’nun 19 ilçesinde ayrı ayrı yatırım çalışmalarına devam ettiklerini belirten OSKİ Genel Müdürümüz Murat Us, “OSKİ Genel Müdürlüğü olarak ilimizin her noktasında yoğun çalışmalarımız devam ediyor. Bugün OSKİ ekiplerimiz il genelinde 47 ayrı noktada çalışma yürütüyor. Bu çalışmalardan birisi de İkizce ilçemizde devam ediyor. Büyükşehir Belediyemiz tarafından çevre düzenleme çalışmalarının sürdürüldüğü tarihi İkizce Laleli Çivisiz Camiinin kanalizasyon çalışması da ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in de yakından takip ettiği bu çalışmayı kısa süre içinde tamamlayarak milletimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı