"Ortak amaca hizmet ediyoruz"

Bu içerik 0 kez okundu.

 

 

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası 23. Olağan Genel Kurulu’nun ardından yeniden başkanlığa seçilen Bahadır Baş’ı, Ordu Defterdarı Kemalettin Işık, Boztepe Vergi Dairesi Müdürü Cabir Akın ve Köprübaşı Vergi Dairesi Müdürü Tamer Yurtseven, makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ordu’da meslek mensuplarıyla uyumlu çalışmaların bundan sonraki dönemde de devam etmesini dileyen Ordu Defterdarı Kemalettin Işık, şunları kaydetti; "Kamu gelirlerinin tahakkukunda mali müşavirlere büyük önem düşmekte olup bu bağlamda mali müşavirler ile devletimiz açısından ortak amaca hizmet etmekteyiz. Ordu Mali Müşavirler Odası’nın çalışmalarını ve faaliyetlerini yakından takip etmekteyim. Odanızın bir üyesi gibi mesleğimizi ilgilendiren her etkinliğe davet edilmek bizleri mutlu etmektedir."

Oda Başkanı Bahadır Baş ise, ziyaretten dolayı teşekkür ederek; " Defterdarımız ve vergi dairesi müdürlerimiz her zaman bizlerle işbirliği içerisinde çözüm odaklı başarılı çalışmalar yapmaktadır. Gerek mevzuattan kaynaklanan, gerekse idari uygulamalardan kaynaklanan sorunların çözümünde Boztepe ve Köprübaşı vergi dairesi müdürlerimizin kapılarının açık olduğunu görüyoruz." dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIRIN ŞU ŞEYTANIN BACAĞINI!
KIRIN ŞU ŞEYTANIN BACAĞINI!
ENGELSİZLER ORDUSU, BEŞİKTAŞ'A BİLENİYOR
ENGELSİZLER ORDUSU, BEŞİKTAŞ'A BİLENİYOR