Orta Avrupa da gezildi…

Orta Avrupa da gezildi…
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu Mali Müşavirler Odası üyeleri 1-6 Temmuz 2019 tarihleri arasında Orta Avrupa turuna katıldı. Çekya, Avusturya, Macaristan, Slovakya ülkeleri gezildi.

Yurtdışı tur programına Oda Başkanı Bahadır Baş, Oda Başkan Yardımcısı Orhan Murat Gür, Oda Sekreteri Mehmet Ender Sönmez, Önceki Dönem Oda Başkan Yardımcısı ve Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Yurttaş, Haksız Rekabet Kurulu Başkanı Osman Gözükan, Oda Üyeleri ve Aileleri katıldı.

Gezi hakkında açıklama yapan Oda Başkanı Bahadır Baş “Son üç yılda üç tanesi yurt dışı, bir tanesi yurt içi olmak üzere dört gezi düzenledik. Bu gezimizde Orta Avrupa’yı gezme şansımız oldu.  Gezimizi özellikle 1-7 Temmuz Mali tatil dönemine denk getirdik. Zorve sıkıntılı işlerle uğraşıyoruz. Bizim bu gezileri düzenlememizdeki asıl amacımız meslektaşlarımızın birkaç günde olsa muhasebe mesleğinin stresinden uzaklaştırmak. Ayrıca bu tür geziler ile mesleki dayanışmayı güçlendirmek istiyoruz. Ülkemizde oda üyeleri ile tur düzenleyen bir iki odadan biriyiz. Gerek mesleki dayanışma ve birliktelik gerekse stresten uzak; yeni yerler görerek dinleniyoruz. Beş günde dört ülke, altı şehir gezdik. Ülkelerin gerek coğrafi özelliklerini, gerekse kültürel miraslarını yerinde gördük. Gezdiğimiz ülkelerde binaların yüz, iki yüz yıllık geçmişleri bizleri şaşırttı. Her şehir kendi geçmişine büyük oranda sahip çıkmış. Şehirleri devasa binalarla boğmamışlar. Her alanda disiplinli bir yaşamın izlerini gördük. Kısa bir turdu. Belki çok yorulduk. Ama pek çok yeri görme izleme şansına sahip olduk. Birlik beraberlik içerisinde, güzel bir gezi gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.” Dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAKEM FACİASI!
HAKEM FACİASI!
"SIRA PLAY-OFF FİNALİNDE"