Ordu günleri başlıyor

Ordu günleri başlıyor
Bu içerik 0 kez okundu.

4-7 Ekim tarihleri arasında Maltepe Etkinlik Alanı’nda “Ordu Burda İstanbul’da” sloganı ile gerçekleşecek 8. Ordu Günleri için geri sayım başladı.

 

Bu yıl 4-5-6-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Maltepe Sahil Etkinlik Alanında 8.si düzenlenecek olan 'Ordu Tanıtım Günleri' nde Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri stant açacak.

Maltepe Sahil Etkinlik Alanında 4 gün dolu dolu sürecek olan 'Ordu Tanıtım Günleri'nde Ordu ve ilçelerinin eşsiz güzellikleri, doğal ürünleri, damak tatları en güzel şekilde vatandaşlara sunulacak.

Ordu Valiliği himayelerinde, Ordu Dernekler Federasyonu öncülüğünde, Ordu ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri iş birliğiyle, Ordu Burada İstanbul'da sloganıyla gerçekleştirilen Ordu Günleri; bu yılda kültürüyle, turizmiyle, ekonomisiyle Ordu ve İlçelerini hem İstanbul’a hem de Türkiye'ye tanıtmayı amaçlıyor.

Ordu’nun siyasetçi, bürokrat, sanatçı, akademisyen, sporcu, işadamları, sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecek “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinde, 4 gün boyunca konser, halk oyunları ve sürpriz etkinlikler de yer alacak   

Öte yandan Ordu Dernekler Federasyonu  8. Ordu Günleri için fındık dağıtımı ve folklor ekibi eşliğinde Kadıköy meydanında tanıtım yaptı.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Bayhan hayran bıraktı
Mustafa Bayhan hayran bıraktı
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA ROTA İZMİR
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA ROTA İZMİR