'Ohtamış için söyle'

'Ohtamış için söyle'
Bu içerik 0 kez okundu.

Daha önce 'Ordu İçin Çal' adında turizmi geliştirmek ve farkındalık yaratmak için yapılan proje, bu kez Ohtamış Mahallesi Derneği tarafından 'Ohtamış İçin Söyle' adı altında gerçekleştiriliyor.

Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesi'nin tanıtımı için 'Ohtamış İçin Söyle' projesinin çekimlerine başladıklarını söyleyen dernek başkanı Abdulaziz Özen, çekimleri kalabalık bir grupla 30 farklı mekanda yaptıklarını belirtti.

"Hedef 1 milyon izleyici"

Özen, 'Projemiz tamamlanınca Ohtamış Şelalesi başta olmak üzere toplam beş şelale, üç göl ve iki kanyonun olduğu ayrıca doğal ormanlardan oluşan Ohtamış mahallemizi 2020 yılında turizme açmayı planlıyoruz' diyerek, şunları kaydetti; "Yerel işletmelerin yatırım yapması için görüşmelerimiz devam ediyor. Bir kaç tane restoran ve cafe tarzında yeme içme yerleri açılması için proje üzerinde etüt çalışmalarına başladık. Bir çok turizm şirketleri ile günübirlik tur düzenlemek için görüşmelerimiz devam ediyor. Bizlerin yaptığı bu tür tanıtım çalışmaları ile Ohtamış Mahallemize gelecek olan turist sayısının üst seviyeye ulaşacağına inancımız tamdır. Yol gibi birçok altyapı problemlerimiz var, inanıyoruz ki turistlerin Ohtamış Mahallemize gelmeye başlamasıyla altyapı sorunlarının çözülmesini beklemekteyiz. Tanıtım ve turizm amaçlı çekimlerini gerçekleştirdiğimiz proje bitince gala gecesi yapacağız. Sosyal medya reklamları ile bir yıl içinde bir milyon izleyici ile buluşmayı hedeflemekteyiz."

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
ENGELSİZLER ORDUSU GALİBİYETE KİLİTLENDİ
AYDIN HOCAYA VEFASIZLIK!
AYDIN HOCAYA VEFASIZLIK!