istanbul escort

Öğretmenler çalıştayda buluştu

Öğretmenler çalıştayda buluştu
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu genelinde “Proje Koordinasyon ve Öğrenme Merkezi” tarafından yürütülen “Okulum e Twinning ile Taçlanıyor “projesi kapsamında, 85 öğretmenin katılımıyla e Twinning Çalıştayı gerçekleştirildi.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nda gerçekleştirilen çalıştaya İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Mustafa Öztürk katılarak, öğretmenlerle bir araya geldi.

Baş, Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesine vurgu yaparak yeniliğe açık, proje tabanlı öğrenmeye yönelik fark yaratacak çalışmalar yapan eğitimcilerin sayısının artmasının önemli olduğunu belirterek,  bu tür faaliyetlerinde öğretmenlere yapılan yatırımlar olduğunu, öğretmenlerin proje çalışmalarının bilişim teknolojilerini derslerinde etkin biçimde kullanabilme becerisi, derse öğrencilerin daha fazla motive olması ve mesleki açıdan kendilerini geliştirmesi konularında önemli katkı sağladığına değindi.

Çalıştayda; e Twinning İl Koordinatörü Burçak Özyurt Çankırılı “ e Twinning Nedir? e Twinning’de öğretmenlere sunulan kişisel ve mesleki gelişim imkânları nelerdir? Kalite Etiketi Kriterleri ve Başvurusu” konusunda bilgi verirken, Eskipazar Ortaokulundan İngilizce Öğretmeni Pelin Esma Cayvarlı ise “Örnek Proje Sunumu ve Web 2.0 araçları” konusunda ve Ünye Atatürk Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Hüseyin Kırman da “Eğitimde Teknoloji kullanımı, Proje tabanlı eğitim ve Web 2.0 araçları” konularında sunum yaptılar.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!