istanbul escort

ODÜ'DEN COŞKULU TIP BAYRAMI KUTLAMASI!

ODÜ'DEN COŞKULU TIP BAYRAMI KUTLAMASI!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ordu Tabipler Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı programı düzenlendi.

 

Sinevizyon gösterimi ile Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilen mini konser sonrası açılış konuşmasını yapan Ordu Tabipler Odası Genel Sekreteri Dr. Ebru Kamber, Tıp, sürekli bir eğitimdir, çok emek ister. İyi bir hekim olabilmek için yetenekli ve altın kalpli olmak da yetmez. Çünkü bilimsel olmayan yardımseverlik tehlikelidir. Bizlerin hekimler olarak en önemli görevi hastalarımıza hak ettikleri en ideal bakımı sunmak, onların lehine en iyiyi yapmaktır." dedi.

"65 tıp doktoru mezun ettik"

Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Tevfik Noyan ise Tıp Fakültesinin yapılanmasından söz ederek; “Fakültemizde halen 10 u yabancı uyruklu, 212 kız, 210 erkek olmak üzere toplam 422 hekim adayı öğrenim görmektedir. 2011 yılında Tıp eğitimine başlayan Fakültemiz, halen 65 tıp doktorunu mezun ederek sağlık ordusunun hizmetine katmıştır. Fakültemizde çeşitli branşlarda, 24 tıpta uzmanlık araştırma görevlisi de eğitimlerini sürdürmektedir. Fakültemizde 6 profesör, 18 doçent ve 37 doktor öğretim üyesi olmak üzere toplam 61 öğretim üyesi görev yapmaktadır." diye konuştu.

Meslekte 40 yılını dolduran hekimlere plaket takdim edildi. Ordu Vali Yardımcısı Ekrem Ballı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Suat Erkmen’e, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Yapar’a, ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Yaşar Güneş’e, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzman Dr. Mesut Saka Dr. Hüsnü Şahin’e plaketlerini verdi.

Sonrasında ODÜ Tıp Fakültesinde göreve yeni başlayan doktor öğretim üyelerine binişleri giydirildi. Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Tevfik Noyan, Dr. Öğr. Üyesi Erdal Uzun, Dr. Öğr. Üyesi Sercan Ergün ve Dr. Öğr. Üyesi Celal Kurt’a binişlerini giydirdi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!