istanbul escort

Müzik ve tarım atölyeleri açıldı

Müzik ve tarım atölyeleri açıldı
Bu içerik 0 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 vizyonu çerçevesinde okullarda örnek atölyeler kuruluyor. Perşembe Gazi Ortaokulunda Robotik kodlama, Müzik ve Tarım Atölyelerinin açılışı için program düzenlendi.

 

Programa ilçe Kaymakamı Ahmet Arık, İlçe Garnizon Komutanı Hava Muharebe Yüzbaşı Özgür Genç, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, Şube Müdürümüz Adnan Yazıcı, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Engin Derebaşı, diğer daire amirleri ve kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Necmi Koç, atölyelerin kuruluş amacını ve önemini açıkladı. Atölyelerin kurulmasında maddi ve manevi destek sağlayanlara teşekkür etti.

Kaymakam Ahmet Arık ise konuşmasında; "Okul yöneticilerini ve öğretmenlerini kutluyorum. Bu atölyeler çok önemli bir farkındalık. Bunlar önemli şeyler. Bir şeyler öğretmek lazım. Bununla çocuklar bir şeyler üretiyorlar. Uygulama önemli. Diğer okullarımızda da yapılacak çalışmaları destekleyeceğiz. Çalışmalarınızı planlayın. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim" dedi.

Daha sonra Tarım atölye alanlarına ilçe Tarım Müdürlüğünün desteği ile fide dikimi yapıldı. Robotik kodlama ve müzik atölyeleri ziyaret edildi. Programda öğrenciler bağlama ve gitarlarıyla mini konser verdiler.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
4 AYDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR!
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI
2.AMATÖRDE PLAY-OFF ZAMANI