istanbul escort

Müzik şöleni

Müzik şöleni
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi ve Altınordu Musiki Derneği tarafından ortaklaşa organize edilen “Türk Halk Müziği Konseri” salonu dolduran Altınordulu sanatseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde belediyecilik alanında birçok çalışmaya imza atarken düzenlediği kültür sanat etkinlikleriyle de Ordulu sanatseverlerin beğenisini topluyor. Altınordu Belediyesi bu kapsamda Altınordu Musiki Derneği ile birlikte “Türk Halk Müziği Konseri” düzenledi. Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Altınordu Musiki Derneği Başkanı Necmi Oğuz, birim müdürleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Altınordu Belediyesi ve Altınordu Musiki Derneği işbirliği ile düzenlenen konserde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Altınordu Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya olan desteklerinin her zaman sürdüğünü söyledi. Ordu’nun ve Altınordu’nun tam bir kültür şehri olduğunu ifade eden Başkan Tezcan, “Ordu’muz, Altınordu’muz kültür ve sanat alanındaki çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Belediye olarak bu alanda yaptığımız tiyatrolarda, fuarlarda ve konserlerde görüyoruz ki; vatandaşlarımızda kültür ve sanata çok değer veriyor. Tüm bunları gözlemlediğimizde Ordu’nun gerçek bir kültür şehri olduğunu görebiliyoruz. Bizde Altınordu Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya önem veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Bu kapsamda her türlü kültür ve sanat etkinliğini vatandaşlarımızla buluşturmak için gayret edeceğiz. Bu vesile ile programa katılan tüm sanatçılarımıza, konuklarımıza ve sanatseverlere teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!