Muhtar Özcan'dan Güler'e teşekkür

Muhtar Özcan'dan Güler'e teşekkür
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Uğur Özcan, sürdürülen çalışmaların yakın takipçisi olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'e teşekkür etti.

Özellikle son 1 yıllık süreçte Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Cumhuriyet Mahallesi'nin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini aktaran Özcan, mahalleleri ile alakalı güzel projelerin olduğunu söyledi.

Dr. Mehmet Hilmi Güler’in üniversite öğrencilerine verdiği sözün ardından üniversite ve Melet ırmağı arasında kalan 2 bin 160 metrelik bölümü sıcak asfalta kavuşturmak için programa alınan yolun 1080 metrelik bölümünde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, kalan 1080 metrelik kısımda da kazı dolgu çalışmalarına devam ediyor.

Muhtar Uğur Özcan, sürdürülen çalışmaların yakın takipçisi olan Başkan Hilmi Güler’e teşekkür ederek, “Ordu emin ellerde. Ben 15 yıllık muhtarım. Biz Ordu’da böyle çalışmalar görmemiştik. Hilmi Beyle birlikte hizmetler ivme kazandı. Güzel projeleri var. Mahallem adına hizmetleri için kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!