MUHASEBECİLER MAZBATAYI ALDI

MUHASEBECİLER MAZBATAYI ALDI
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda 11-12 Mayıs 2019 tarihinde yapılan 23. Olağan Genel Kurul Kongre seçim sonrasında belirlenen yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurullarının asil listesinde yer alan isimler Altınordu İlçe Seçim Kurulu Başkanı Handan Dağaşan Topal’dan mazbatalarını aldılar.

 

Ordu SMMM Odası’nın genel kurul kongre seçimleri neticesinde yönetim, denetleme ve disiplin kurulu asil üyeliklerine seçilen toplam 13 isim mazbatasını aldı. Yapılan seçim sonrasında yeni dönemde odayı temsil edecek olan yöneticiler Altınordu İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan toplu olarak mazbatalarını alarak yeni görevlerini resmileştirdi.

"Mesleki eğitimlere devam edeceğiz"

Güzel bir genel kurulu geride bıraktıkları için mutlu olduklarını ifade eden Bahadır Baş; "Seçimlerde tek liste olduğumuz için iki günlük süreçte de herhangi bir itiraz söz konusu olmayınca seçim sonuçlarımız kesinleşti. Yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri ile birlikte bugün mazbatamızı teslim aldık. Bundan sonra artık hizmet zamanıdır. Bugün yönetim kurulu, denetleme ve disiplin kurulu olarak ilk toplantımızı gerçekleştirerek görev dağılımını yaptık.Kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tek bir ilkemiz var oda bu yoğun çalışma temposunda, yoğun mevzuat değişikliği karşısında yalnızlaşan meslek mensuplarımıza sahip çıkarak eğitim ve seminerlerle onları desteklemektir. Yani sürekli mesleki eğitime ‘‘devam edeceğiz." dedi.

Yapılan görev dağılımları şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu: Başkan Bahadır Baş, Başkan Yardımcısı Orhan Murat Gür, Sekreter, Mehmet Ender Sönmez, Sayman Dursun Serdar Yıldıran, Oda Koordinatörü Tuğba Kılıç,

Disiplin Kurulu: Başkan Murat Başaran Sağra, Başkan Yardımcısı Saynur Torunoğlu, Sekreter Esra Oktay, Üyelikler ise Ayşe Varol Şentürk ve Özgür Anlayan'dan oluştu.

Denetleme Kurulu: Başkan Hatice Şahin Ergül, Üyelikler Hicabi Durak ve Özleyen Akyol.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR