Minik hayaller atölyesi

Minik hayaller atölyesi
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu'nun Kumru ilçesinde Güneycik İlkokulunda; zeka geliştirici materyallerin yer aldığı, akıl oyunlarının oynanabileceği, resim yapmak isteyen öğrencilerin resim yapabileceği, kitap okumak isteyen öğrencilerin kitap okuyabileceği;hem zeka oyunları,hem kütüphane hem de resim atölyesini içinde barındıran “Minik Kalpler Hayal Atölyesi” açıldı.

"Bir Sınıf da Sen Yaptır Projesi" kapsamında Okul Müdürü Turgay Avcı ve özellikle Sınıf Öğretmeni Vuslat Yılmaz’ın özverili ve gayretli çalışmaları ile eğitim gönüllüsü hayırseverlerin katkıları ile hayata geçirdiği "Minik Kalpler Hayal Atölyesi" nin açılışına İlçe Kaymakamı Bülent Şimşek, Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva,İlçe Jandarma Komutanı Kağan Mustafa Özhan, İlçe Emniyet Amiri M. Emre Kiraz, Ak Parti İlçe Başkanı Aydın Çavuş, Yazı İşleri Müdürü Fatma Çeviriçi, Ziraat Bankası Müdürü İmdat Aksu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Evin ve Şube Müdürleri Yusuf Acar ve Recep kim, Güneycik Mahallesi Muhtarı Naim Uyuntu, okul ve kurum müdürleri katıldı.

Açılış töreninde atölyenin yapımında maddi ve manevi destekleri olanlara teşekkür plaketleri İlçe Kaymakam ve Belediye Başkanı tarafından takdim edildi.

Açılış sonrası misafirler öğrenciler ile zeka oyunları oynadılar. Sefa Eyi/Ordu Hayat

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor