Mine Kırıkkanat’a sert tepki!

Mine Kırıkkanat’a sert tepki!
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Gazeteci Mine Kırıkkanat'ın evlenmeyenlerin sayısının arttığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları sonrası attığı "Devlet Bahçeli için çok mu geç?" tweeti tartışmalara neden oldu.

Kırıkkanat'ın paylaşımına MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten çok sert tepki geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmada "Kızlarımız da erkeklerimiz de çoğu 30'u aşkın evleniyor veyahut da çoğu evde kalıyor. Böyle bir şey olur mu?" diyerek tepkisini dile getirmişti. Ana muhalefet partisi CHP, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yaşam tarzına karışmakla suçlayarak, gençlerin ekonomik gerekçelerle evlenemediğini iddia etti. Tartışmalara katılan gazeteci Mine Kırıkkanat'ın paylaşımı ise ortalığı karıştırdı.

"DEVLET BAHÇELİ İÇİN ÇOK MU GEÇ?"

Kırıkkanat, bekar olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında attığı tweette "Devlet Bahçeli için çok mu geç?" ifadelerini kullandı.

ENGİNYURT’TAN ÇOK SERT TEPKİ

Mine Kırıkkanat’ın paylaşımına MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan çok sert tepki geldi. Enginyurt sosyal medya paylaşımında şunları kaydetti:

“Mine Kırıkkanat denilen evliliğin nirvanası, evlilik üzerinden güya liderimiz Devlet Bahçeli beye dil uzatmış. Mine erken evlilik sana hiç yaramamış, aşkı sevgiyi her ülke vatandaşında aramış, belli ki bulamamışsın. Devlet beye laf çakacağım diye, Milletin çakmasına niye yol açarsın?”

'GERİ VİTES YAPAN NAMERDDİR'

"Liderim Devlet Bahçeli'ye hakaret eden şerefsizin birine cevap yazdım diye, ne kadar şerefsiz varsa hakaret ve küfür yarışına girdiler. Herkes şunu bilsin ki, sizden korkan, geri vites yapan namerddir. Tek başıma kalsam da, namussuz, haysiyetsiz, kişilik cellatlarına karşı buradayım." Haber merkezi

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!