Milli Eğitim Müdürü'nden tavsiye!

Milli Eğitim Müdürü'nden tavsiye!
Bu içerik 0 kez okundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ordu Fen Lisesi öğrencilerinin derste ziyaret ederek tavsiyelerde bulundu

Okul/kurum ziyaretlerine devam eden Kutlu Tekin Baş, Ordu Fen Lisesi’ne ziyarette bulundu.


Okul ziyaretinde öğretmenlere kitap hediye ederek, okuma alışkanlığı kazandırılmasının önemine değinen İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, öğrencileri de sınıflarında ziyaret ederek, derse katıldı. Bilişim Teknolojileri öğretmeni Gökhan Dağdalan’ın dersine katılan Baş, "Hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz konusunda bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?" diye sorarken, taleplerini ileten öğrencilere yapılacak çalışmalar konusunda bilgi verdi.


Öğrenciler ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ, genç nesillerin büyük Türk Milleti'nin geleceğini inşa edeceğini ve Türk tarihinin bütün değerlerini özümsemiş, benimsemiş, aynı zamanda hayatına uygulayan bir gençlik olarak görüldüğünü söyledi.


Öğrencilere kendilerine hedef koymaları tavsiyesinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, "Kendinize gerçekçi hedef koymanız gerekiyor. Bunun için öncelikle kendinizi doğru tanımlamanız gerekir. İnsanın kendisini doğru tanımlayarak işe başlaması, en sağlıklı yöntemdir. Bu yöntem, başarının yolunu açar" dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!