Mali Müşavirlerden ilk toplantı!

Mali Müşavirlerden ilk toplantı!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 2019-2022 dönemi ilk oda danışma meclisi toplantısı Ertuğrul Yüksel Konferans Salonunda gerçekleştirdi.

 

Oda Başkanı Bahadır Baş’ın Oda Danışma Meclisine kuruluna vermiş olduğu önerge ile 2019-2022 Dönemi oda danışma meclisi başkanlığı oluşturuldu. Oda Danışma Meclisi Başkanlığına Onursal Oda Başkanı Ertuğrul Yüksel , Oda Danışma Meclisi Başkan Yardımcılığına Pervin Aydın Ünal , Oda Danışma Meclisi Sekreteri Erdem Bektaş seçildiler.

Ziyaretlerden bahsetti

Oda Başkanı Bahadır Baş; “Oda Yönetim, Denetleme, Disiplin Kurulumuz ile Haksız Rekabet Kurulu ve Etik Kurulu Başkanından oluşan bir heyet ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıtkabir’deki mozolesine Ordu Mali Müşavirler Odasının çelengini bırakarak saygı duruşunda bulunduk. Türkiye’nin en önemli hocalarından birisi olan Hemşerimiz Galatasaray Üniversitesi İİBF Dekanı Prof.Dr. Volkan Demir ve Doç. Dr. Oğuzhan Bahadır ile önemli bir seminer gerçekleştirdik. Yurtdışı tur düzenledik. Yine üyelerimiz ile Giresun iline birlikte yarım günlük gezi düzenledik. Medipol Üniversitesi ile Uzlaştırmacı eğitimleri konusunda bir protokol yaptık. Ekim ayında Uzlaştırmacı eğitimini odamızda yapacağız." dedi.

Oda Meclisinin son bölümünde “Kadın Şiddetine Hayır” yazılı tişörtleri giyen kadın meslek mensupları ve Oda Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba Kılıç ile birlikte “Kadına Şiddete Yönelik” basın açıklamasını yaptılar.

2019 Yılı Planlanan Seminer Faaliyetleri Oda Sekreteri M.Ender Sönmez tarafından meclis üyelerine okunda ve meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

Hattat Mali Müşavir Yayınları Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Hattat; Oda Danışma Meclisi Üyelerine Hattat Mali Müşavir ve Hattat Mevzuat programlarının tanıtımını gerçekleştirdi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
GÜLYALI SPOR KULÜBÜ YENİDEN!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!
KIZLARDAN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK!