Macera olsun diye…

Macera olsun diye…
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından bölge turizmine katkı sunması amacıyla hayata geçirilen Macera Park hizmet vermeye başladı.

11 bin 204 m2’lik bir alanda uygulanan proje ile halkın eğlenip sportif aktiviteler gerçekleştirebileceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Yeşil, mavi, kırmızı zorluk seviyesinde 3 adet macera parkuru yer almaktadır. Serbest düşüş, kader atlayışı, tırmanma duvarı ve Zipline’ın bulunduğu etkinlik kulesi, dev salıncak ve çocukların becerilerini geliştirebilecekleri gökkuşağı ve tavşan parkurunun bulunduğu Macera Park ilimizin marka değerine katkı sunacaktır. Eğlence tutkunlarını ağırlamaya hazır olan Macera Park ilimize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Dev salıncak 20 lira

Ramazan ayı boyunca 09.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Macera Park’ta giriş ücreti 5 TL olarak belirlenirken 7 yaş ve altı çocuklardan giriş ücreti alınmıyor. Her yaş grubuna göre farklı etkinliklerin bulunduğu Macera Park’ta fiyat tarifesi şu şekilde:

Yeşil-mavi-kırmızı parkurda 1 parkur 20 TL, 2 parkur 30 TL, 3 parkur 40 TL. 2 etkinliğin birer kez kullanılabildiği etkinlik kulesi 30 TL. 30 dakikalık kullanım için gökkuşağı parkuru 20 TL. Dev salıncak 20 TL. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
YENİ ORDUSPOR'DA İPLER KOPTU
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR
MESUDİYESPOR, YENİ SEZONU İPLE ÇEKİYOR