istanbul escort

“KURUŞLARLA ZARAR EDEBİLİRİZ, SİZ LİRALARA BAKIN!”

“KURUŞLARLA ZARAR EDEBİLİRİZ, SİZ LİRALARA BAKIN!”
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Enver Yılmaz, yapılan yanlışların olduğunu, alınması gereken gönüller olduğunu belirterek, “ancak şimdi fotoğrafın büyüğüne bakma zamanı. Fotoğrafın büyüğü de cumhur ittifakıdır” dedi.

 

İstanbul’da AK Parti Bağcılar ilçe teşkilatının düzenlediği Ordulular Buluşmasında konuşan Enver Yılmaz, 5 ay önce istifa ettiği Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni 320 milyon lira borçla alıp, 1 katrilyon liralık hizmet yaptığını, maliye ve SGK borçlarını da sıfırladığını belirterek, “şu anda Ordu Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin en fizibil belediyesidir” diye konuştu.

“Büyük fotoğrafa bakın!”

Ordu’da yapılması gereken hizmetlerin hepsini yaptıklarını ve bugün aday olanlara söyleyecek bir şey bırakmadıklarına da vurgu yapan Enver Yılmaz, şunları söyledi;

“Belediyeyi devraldığımızda 100 liranın 54 lirası personel ve maaşa giderdi; ayrıldığımızda 100 liranın 19 lirası personel ve maaşa gitmeye başladı. Bütün bunların yanında birtakım olumsuzluklar da oldu ama onlara bakmayacağız. Fotoğrafın büyüğüne bakmalıyız. O fotoğrafın büyüğünde ne var? Birtakım şahsımıza yönelik de eksiklikler yanlışlıklar yapılmış olabilir. Bunların hiç birini nefis yapmayacağız. Nefis yaparsak patinaj yapmış olur dururuz. Ne kadar gaza yüklenirseniz yüklenin araba bir yere gitmez.

Hataları tekrar etmeyeceğiz!

O süreci de ben şöyle özetliyorum; Birtakım eksiklikler, yanlışlıklar olabilir. Hem Ordu’da hem Türkiye’de partimiz anlamında birtakım yanlışlıklar olabilir. Kuruşlarla zarar edebiliriz. Siz liraya bakın. Biz Türkiye olarak parti olarak liralarla kardayız. O kuruş zararlarını da görmeyeceğiz ama o hataları da tekrar etmeyeceğiz.

“Fotoğrafın büyüğü; Cumhur İttifakı"

Bu mihmarda olaylara yaklaşalım. Bunu söylerken de gönül rahatlığı ile fotoğrafın büyüğü de cumhur ittifakı diyoruz. Cumhurbaşkanımızın Türkiye’de ve Dünyada üzerine düşen misyonunu daha güçlü bir şekilde yürütebilmesi için yapılması gereken şu; Bağcılar’da Lokman Çağırıcı, Büyükşehir'de Binali YıldırımOrdu dahil olmak üzere bütün illerde ve ilçelerde Cumhur İttifakı adaylarına destek olma mecburiyetimiz var.

Ben Devlet Bahçeli Bey’in ve Cumhurbaşkanımızın da katıldığı, ‘ülkede beka sorunu vardır’ sözüne sonuna kadar katılıyorum. Özellikle bu son virajda kendi içimizdeki kırılmaları bir an önce atlatmak suretiyle, çünkü aşağıdan gelen bir dip dalga var. O dip dalgayı da bu seçimde tolere edecek hamleler de yapmak suretiyle inşallah biz bu seçimde de Cumhur İttifakı olarak, Ak Parti olarak nihai sonuca, hedefe varalım diyoruz.

İzah edilemeyen çok şey var!

Efendim şöyle oldu, yanlışlık oldu falan. Oldu tabi kardeşim. O kadar yanlışlık oldu ki, o kadar eksiklik oldu ki. O kadar, izah edilemeyen şeyler var ki; ama nihayetinde bir tamirat ve tadilat sürecine sokmamız lazım. Onu da partimiz zaten yeni sloganı ile birlikte ilan etmiş. Ne sloganı; ‘Gönül işi, gönül alma.’ Bizim 2014’teki sloganımız neydi. ‘Hizmet’ idi.

Tamirat ve tadilat süreci!

Hizmet yapıldı fakat bu hizmetle birlikte tadilat yapılması gereken gönüller var. Bunun için de bizler, sizler hep beraber önümüze bakalım ve bu süreci telafi etmek için elimizden geleni gayreti gösterelim

Bir de bunu ben söylüyorum, dikkat edelim. Kaldığı yerden bu bayrağın devam etme mecburiyeti var. Ben yokum yıkılsın dünya, ben yokum gitsin… Olmaz, böyle bir siyaset yok. Varsan varsın!

Ben bu partinin 1. üyesiyim

Arkadaş ben bu partinin birinci üyesiyim Ordu’da. İlk üyesi benim. Ama bu parti bana il başkanlığı verdi, 14 sene milletvekilliği görevi verdi. Bu parti bana Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi verdi. Ben bu görevleri yaparken iyiyim. Bu görevlerden şu ya da bu sebeplerden dolayı gittikten sonra kötüyüm. Olur mu böyle bir şey? Kime ne diyeceksin ondan sonra? Çünkü bizim yeni yetişen nesile örnek olacak davranışlar sergilememiz lazım.

İstanbul seçmeniyim

O yüzden bir olalım, birlikte olalım, güçlü olalım. Geçmişte buradaki derneklerimizle, federasyonlarımızla çok güzel birlikteliklerimiz oldu. Ben sizler gibi eşim ve çocuklarımla birlikte İstanbul seçmeniyim. Ailemle birlikte Eyüp ilçesi sınırlarındayım. Büyükşehir'de Binali Yıldırım Bey’in, ilçe belediyemizde de Lokman Çağrıcı kardeşimizin yanındayız.” Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!