KÜPKAYA KANYONU’NA İLGİ BÜYÜYOR

KÜPKAYA KANYONU’NA İLGİ BÜYÜYOR
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu’nun Ulubey ilçesi sınırlarında bulunan Küpkaya Kanyonu, doğal güzelliği ve soğuk suyunun yanı sıra farklı özellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Şişman ile birlikte Küpkaya Kanyonu’nda incelemelerde bulunan Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, Küpkaya Kanyonu'nun yapısı ve konumu itibariyle müthiş bir görselliğe sahip olduğunu söyledi.

Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman “Küpkaya Kanyonu'nda sona yaklaşıyoruz. Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'in yakından takip ettiği bu doğa harikası alan, ilimizin turizm cazibe merkezlerinden biri olmaya aday. Ulubey Belediye Başkanımız İsa Türkcan, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanımız Sefa Okutucu ve oyuncu Mert Türkoğlu ile Küpkaya Kanyonu'nu gezdik” dedi.

Küpkaya Kanyonu Dereyanı Tesisleri işletmecisi Fedai Bayram ise; “Kanyon çevresinde ve işletmemizin çevresindeki eksikleri tamamladık. Küpkaya Kanyonu’na gelen misafirlerimiz günlerini burada dolu dolu doğayla iç içe huzur ve memnun olarak ayrılacaklar” diye konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor