Korganlı öğrencilere sıcak yemek!

Korganlı öğrencilere sıcak yemek!
Bu içerik 0 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın pilot olarak uygulamaya başladığı proje kapsamında Korgan Öğretmenevi, Korgan’da 2 okulda 120 öğrenciye her gün sıcak yemek dağıtımına başladı.

Bakanlığın pilot uygulama olarak başlattığı, taşımalı eğitim alan öğrencilere öğretmenevlerinde yemek hizmeti verilmesi konusu ile ilgili Korgan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nda yürütülen çalışmaları yerinde gören İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Korgan İlçe Millî Eğitim Müdürü Murtaza Alan ve Korgan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Kenan Köklükaya’dan bilgi aldı. Korgan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nda bulunan yemekhane ve diğer birimlerde yürütülen faaliyetler konusunda ve yapılan tadilat, onarım çalışmaları ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Öğrencilerin öğle yemeklerini okulda yemelerinin giderek kapsamı genişleyen bir çalışmaya doğru dönüşeceğini ifade eden Baş, “Burada sadece yemek dağıtımı yapılmıyor; aynı zamanda sevgi ve bir paylaşma hissi de dağılıyor. Bu bakımdan çalışmayı yürüten tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!