"KIZILAY GÖNÜL DOSTUDUR"

Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kızılay Derneği Ordu Şubesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Kızılay mensupları ve hayırseverlerle bir araya geldi.

 

Başkan Güler, Kızılay'ın geçmişten günümüze ne denli önemli hizmetler yaptığına değinerek, her türlü desteğe hazır olduklarına vurgu yaptı.

"İftihar ediyoruz"

'Neredeyse bir buçuk asrı geçen şeref timsali bir kurumun iftarında bulunuyoruz' diyen Güler, şunları kaydetti; "Bizim için çok önemli ve anlamlı bir akşam. Kızılay, savaşta ve barışta hayırsever olduğu kadar da kahraman bir kuruluşumuz. Savaş zamanında da barış zamanında da tüm felaketlerde yanımızda olan gerçek bir gönül dostu. Bu bakımdan burada bulunmak bizim için çok anlamlı. Biz, dünya çapında tanınan Kızılay'ımızla iftihar ediyoruz. Hem Ordulular hem de Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz."

Dünyanın birçok ülkesinde iftar programları gerçekleştirerek gıda yardımında bulunduklarını aktaran Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ise Ordululara destekleri için teşekkür etti.

"Gurur duyuyoruz"

İyilik Ordusu sloganıyla açılacak olan Kızılay butik konusunda bilgilendirmede bulunan Kızılay il Başkanı Cengiz Keskin, “Türkiye’de hatta dünyada cadde üzerinde Kızılay Butik açan ilk şehir Ordu’dur. Bununla Kızılay'ımız adına gurur duyuyoruz. Elbette ki insanların muhtaçlığı dün vardı, bugün ve yarın da olacak. Bizler Kızılay Butik ile ihtiyaç sahibi vatandaşların onurlarıyla, gururlarıyla, haysiyetleriyle oynamadan kendi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecekleri; tekstil, gıda vb. ürünleri alabilecekleri çok güzel bir butikle hizmetimizi onlara sunmuş oluyoruz." diye konuştu.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKAN, ZONGULDAK'IN YOLUNU TUTTU
OKAN, ZONGULDAK'IN YOLUNU TUTTU
TEKNOKENT, GATTOSU'YA EMANET
TEKNOKENT, GATTOSU'YA EMANET