istanbul escort

Kaymakamlar toplandı!

Kaymakamlar toplandı!
Bu içerik 0 kez okundu.

İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak yapılan Kaymakamlar Toplantısı, Vali Seddar Yavuz başkanlığında gerçekleştirildi.

 

 

 

Valilik toplantı salonunda yapılan Eylül ayı Kaymakamlar Toplantısında; ilçelerde yapımı devam eden kamu yatırımları, KIRDES projesi kapsamında yapılan çalışmalar, kaçak yapılaşmanın önlenmesine yönelik tedbirler, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı için alınacak tedbirler, trafik kazalarını önlemeye yönelik eylem planı kapsamında yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

 

Toplantıda ayrıca, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun önemi, yardıma muhtaç vatandaşlara yapılacak yardımların zamanında ve süratli bir şekilde yapılması, “Gönülden Gönüle Projesi” kapsamında yapılan ziyaretlerin sürdürülmesi, “Açık Kapı” ve “CİMER” başvurularının takibi ve hızla sonuçlandırılması konuları da ele alındı. 

 

Vali Seddar Yavuz, ilçe kaymakamlarına bazı tavsiye ve nasihatlerde bulunurken, Kaymakamlardan, önemli proje, faaliyet ve çalışmaları kamuoyu ile paylaşmalarını da istedi.

 

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!