Kaymakam Erten Günörenlileri dinledi

Kaymakam Erten Günörenlileri dinledi
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Ocak Ayı “Vatandaşla Buluşma” toplantısını Günören Mahallesinde gerçekleştirdi. 


Kaymakam Erten, mahalleli ile bir araya gelerek, vatandaşların sorun, istek, şikâyet ve taleplerini dinlemek ve çözüm önerilerini yerinde değerlendirmek amacıyla halk toplantısında bir araya geldi. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledi ve taleplerinin çözüme kavuşturması için kurum amirlerine talimat verdi.

Akabinde; Ordu Valiliği ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından oluşturulan “Fındıkta Örnek Uygulama Timleri Sahada Projesi” kapsamında ilçemiz Günören Mahallesinde bulunan bahçede yapılan çalışmaları inceledi. 

Proje kapsamında İlçe Müdürlüğünce oluşturulan timlere motorlu testere, akülü budama makası verilmiş olup ayrıca ilaçlama motoru ve çapa makinası teslim edilmiştir. Uygulama yapılan bahçede İlçe Müdürlüğümüzce teknik elemanlar tarafından bakım, besleme, budama, gübreleme, hastalık ve zararlılarla mücadele konularında eğitim çalışması yapılmış, bu işlemlerin oluşturulan timlerin gözetiminde yapılarak örnek bahçe oluşturulması sağlandı.


Kaymakam Erten, çalışmaları inceleyerek İlçe Müdürü Abdullah Öztürk'ten bilgi aldı, üreticilere ve bahçe sahiplerine bereketli ve bol kazanç dileğinde bulundu. 

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!