istanbul escort

"KAYAK MERKEZİ BÖLGEMİZ İÇİN ÖNEMLİ"

Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2019 yılının ilk meclis toplantısında yaptığı konuşmada, Çambaşı Kayak Merkezi'nin Ordu'nun tanıtımı açısından önemli olduğunu söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Çambaşı Kayak Merkezinin son iki haftadır yoğun bir şekilde ziyaretçi ağırladığına dikkat çeken Başkan Engin Tekintaş, “Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezimize gösterilen ilgi için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bölgemiz ve ilimiz için son derece önemli olan bu yatırım aksaklık yaşamadan hizmet vermeye devam ediyor. 2 telesiyej ve 3 pistiyle 30 kişinin konaklayabileceği sosyal tesisimiz hizmet vermeye devam ediyor. Kayak merkeziyle hedefimiz özellikle ara tatilde yoğun katılım sağlamak ve bölgemizin tanıtımına daha fazla katkı sunmak." dedi.

Diğer hizmetlerden de bahseden Tekintaş; "Çikolata Parkın otopark bölümünde asfaltlama çalışmalarının sürüyor. Çevre yolunun hizmete girmesiyle Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali hizmete sunularak şehir merkezindeki ağır trafik yükü hafifletilecek." diye konuştu.

Son olarak karla mücadele konusunda 344 araç, 450 personel, 92 ekiple sahada olduklarını söyleyen Başkan Tekintaş, 157 hasta ve 59 cenazeye hizmet verildiğini kaydetti.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
BİRLEŞME TAMAM GİBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!
U13 LİGİ'NDE DEV DERBİ!