istanbul escort

"KARŞIYAKA, BİZİMLE YENİLENECEK"

Bu içerik 0 kez okundu.

Karşıyaka Mahallesi Muhtar adayı Nail Şafak Çelebi, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine aralıksız devam ederken, "ek iş olarak değil, tek iş olarak Muhtarlık hizmeti vereceğiz." dedi.

Babası Dursun Çelebi'nin 1968'den 1993 yılına kadar Karşıyaka Mahallesi muhtarlığı yaptığını hatırlatan Çelebi, Karşıyaka için elini taşın altına koymaya hazır olduğunu dile getirdi.

Mahalle sakinlerinin oldukça güzel teveccüh gösterdiğini aktaran Çelebi, Karşıyaka'nın kendisini yenileme zamanı geldiğini ve bunun da kendileriyle gerçekleşeceğini ifade etti.

"Faal bir yönetim sergileyeceğiz"

Çelebi, hedeflerini ise şu şekilde sıraladı; "Mahallemizin aldığı hizmetler noktasında, bütün kurumlarıyla gerekli koordinatları en düzenli şekilde kurup hizmetleri aksatmamak istiyoruz. Dernekleşmeye önem verip, mahalle sakinlerin çoğunluğunun fikirleri doğrultusunda mahallemizde eksik ya da sorunlu gördüğümüz her yere müdahale edeceğiz. Muhtarlığımızı mesai saatleri içerisinde sürekli açık tutarak faal bir yönetim sergileyeceğiz. Aza heyetimizle birlikte, mahallemizde bulunan birçok işyerini belirli sıklıklarla sürekli ziyaret edip sorunlarıyla bire bir ilgileneceğiz. Mahallemizde devletimizin yapmakta olduğu ve yapacak olduğu projelerle alakalı vatandaşlarımıza sürekli bilgi akışı sağlayacağız. Ayda bir kere mahalle sakinlerimizin ve aza heyetimizin beraber katılacağı toplantılar düzenleyip vatandaşlarımızın sorunlarına bire bir müdahale etmek istiyoruz. Kuğukent yanındaki 7 dönümlük araziyi lise yapılması için aile birliği ile bağışladık ve liseyi mahallemize kazandıracağız. Mahalle sakinlerimizin; banka hizmetlerinden daha kolay bir şekilde faydalanmaları için, gerek banka şubesi, gerekse ATM hizmetinin mahalleye kazandırılmasını sağlayacağız." dedi.

Ordu Hayat/Adnan Alparslan (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!