Karla mücadeleye yeni araçlar eklendi

Karla mücadeleye yeni araçlar eklendi
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu ilçesinde de etkili olan kar yağışının vereceği olumsuzlukları en aza indirmek için çalışmalarda sona gelen Altınordu Belediyesi, kar temizleme ve tuzlama faaliyetlerine bobcat ve çok amaçlı kar küreme ve tuzlama aracını da ekledi. 

Altınordu Belediyesi aralıksız sürdürdüğü Ordu’da etkili olan ve ilçede kar yağışının başladığı andan itibaren karla mücadelede seferberlik ilan eden belediye ekipleri, 7/24 sürdürdüğü karla mücadelesine ivme kazandıracak modern ve teknolojik donanımlı araçları da çalışmalarına dâhil etti.  

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in girişimleriyle karla mücadele ekiplerine ilave olarak kazıyıcı ve yükleyici özelliği olan bobcat aracı ile kar küreme ve tuzlama işlemini aynı anda yapabilen çok amaçlı karla mücadele arazi aracı kazandırıldı.

Altınordu Belediyesi 7/24 etkin bir şekilde yürüttüğü karla mücadele çalışmalarına kattığı yeni araçlarla şehrin tüm cadde ve sokaklarının kar ve buzdan arınmasını sağlıyor. Şehir merkezinde yürütülen tüm bu çalışmaların yanında kırsal mahallelerdeki kar temizleme çalışmaları da hız kesmeden sürüyor.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşırı hız bir can daha aldı
Aşırı hız bir can daha aldı
2 DUYARLI İNSAN!
2 DUYARLI İNSAN!