Karanfilli ziyaret

Karanfilli ziyaret
Bu içerik 0 kez okundu.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 31 Mart 2019’daki yerel seçimler için çalışmalarını Perşembe İlçesinde sürdürdü. 

Sabah saatlerinde ilçeye giden Metin Gündoğdu, Perşembe Belediye Başkan Adayı Mustafa Tandoğan, İlçe Başkanı Mehmet Çalış, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kaya ve Fatih Aktaş ile ilçe teşkilat mensupları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Perşembe Toplum Sağlığı Merkezi Müdürlüğü’nde görev yapan doktorları ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden Metin Gündoğdu, karanfil dağıtarak sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı. 

Beraberindeki heyet ile Perşembe Beyli Mahallesi sakinleri ve esnaflarla bir araya gelen Metin Gündoğdu, akşam saatlerinde Saray Mahallesinde düzenlenen toplantıya katıldı. Burada konuşma yapan Metin Gündoğdu “AK Parti hükümetleri döneminde Türkiye kat be kat büyüdü. Kişi başına düşen milli gelir 3 bin kişi seviyelerinden 10 bin dolara geldi. Kendi savunma sanayimizi kurduk, terörle mücadelede önemli yol kat ettik. Kendi insansız hava araçlarımızı ve tanklarımızı üretiyoruz” dedi. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIRIN ŞU ŞEYTANIN BACAĞINI!
KIRIN ŞU ŞEYTANIN BACAĞINI!
ENGELSİZLER ORDUSU, BEŞİKTAŞ'A BİLENİYOR
ENGELSİZLER ORDUSU, BEŞİKTAŞ'A BİLENİYOR