Kapımız herkese açık

Kapımız herkese açık
Bu içerik 0 kez okundu.

MHP İl Başkanı Köksal Yılmaz, milletvekilleri çıkarmak istediklerini belirterek, aday adaylığı için kapılarının herkese açık olduğunu söyledi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Binasında yapılan açıklamaya il teşkilatı katılırken, Başkan Köksal Yılmaz, ilk aday adayının Cemal Enginyurt olduğunu ve bu süreçte kendisinin aday olmayacağını duyurdu.

"Takdir halkımızın"

Seçimlerde tüm gücün halkta olacağını hatırlatan Yılmaz; "MHP'nin aday adaylığı başvurusu bugün başladı ve 3 Mayıs tarihiyle de sona erecektir. Dava arkadaşlarımıza adaylık için kapımız açık. 49 yıldan bu yana halkımıza giderek siyaset yapıyoruz. Makamlarda oturmadık. Birilerinin hayallerini yıktık. Birileri twitterdan yazılar yazarken, biz ilçelerde halkımızla kucaklaştık. Artık takdir halkımızın. MHP'ye saldıranlar, gidin çalışın. 41 ilde teşkilat kuramayan hanımefendi, Ordu'da da 9 tane ilçede teşkilat kuramadı. MHP'de milletvekilliği, il, ilçe başkanlığı yapmış şahısların, Devlet Bahçeli'ye zat deyip, Kılılçdaroğlu'na teşekkür etmesi bizleri yaralıyor. " Dedi.

"İlk aday Enginyurt"

Bütün adaylara eşit mesafede olduklarını söyleyen Yılmaz; "MHP'de adaylar genel merkez tarafından belirlenecek. Çok kısa bir süre olduğu için aday olacak arkadaşlarımızın ilçe teşkilatlarıyla buluşma şansı yok. 60 günün altında olan bir sürede temayül yoklamasına gitmiyoruz. Partimizin ağabeyi olan Cemal Enginyurt, aday adaylığı başvurusunu yaptı. Onu vekil olarak göndermek istiyoruz. Bütün adaylara eşit mesafedeyiz." Diye konuştu.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatsa Belediyespor maç yapmayacak!
Fatsa Belediyespor maç yapmayacak!
Mustafa Bayhan hayran bıraktı
Mustafa Bayhan hayran bıraktı