KAMUKART her yerde

KAMUKART her yerde
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Türkiye Kamu-Sen’in üyelerine yönelik olarak yaptığı hizmetlerden birisi daha hayata geçti.KAMUKART olarak isimlendirilen ve sendika üyeleri ve yakınlarının faydalanacağı bu kartla birlikte Türkiye Kamu-Sen bir kez daha farkını ortaya koyuyor.

Bu kart ile Kamu-Sen üyeleri, Türkiye’nin önde gelen birçok firması ile yapılan anlaşmalardan avantajlı şekilde faydalanacaklar.Her bir sendika üyesinin isimlerine yönelik olarak hazırlanan bu kartları elde ettikten sonra KAMUKART uygulamasını indirmeleri ve kartı aktive etmeleri yeterli olacak.

Bir çok indirim ve avantajlı fırsatı üyelerimize sunacak olan KAMUKART’ı değerlendiren Kamu-Sen Ordu İl Temsilcisi Fatih Galender Zengin, “Üyelerimizin yararlanmasına yönelik olarak hazırlattığımız KAMUKART ile Türkiye Kamu-Sen’in mensuplarının indirimli fırsatlardan yararlanmalarını hedefledik.Bu kart ile birlikte bir çok firma ile yapılan anlaşmalardan üyelerimiz rahatlıkla faydalanacak ve ciddi indirim oranlarına sahip olacaklardır.Hedefimiz kamu çalışanlarımızın ve üyelerimizin bütçesine katkıda bulunmaktır. Kamukart’ın camiamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Vali Sonel, bu kez de Çambaşı'nı paylaştı
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor
Ordu Barosu yağmura rağmen yürüyor