Kafe faresi!

Kafe faresi!
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu’da sahildeki kafeleri mesken tutan ve bazen birçok kafeye camını kırarak yada kapıyı zorlayarak giren ve hırsızlık yaptığı kamera görüntülerinden tespit edilen 12-15 yaşlarındaki çocuk durdurulamıyor.

Sahilde bulunan kafe sahipleri yaşanan bu hırsızlık olaylarına ve durdurulamamasına artık isyan eder oldu. Küçük yaştaki zanlı pimapen kapı ve pencere kollarını da yakarak olası bir yangın tahdidi de yaratıyor.

Kamerelara yakalandı!

Esnaflar işyerlerinde kamera ile önlem alıyorlar ancak bu bile küçük zanlıyı durdurmaya yetmiyor. Zanlının hırsızlık için girdiği işyerlerinde birçok görüntüsü var. Yaşı küçük olmasına rağmen oldukça soğukkanlı ve tecrübeli gözüken küçük zanlı birilerini görünce korkuluklara yaslanıp esneme numarası yaparak gitmelerini bekliyor, ardından da gözüne kestirdiği işyerine yeniden giriyor.

Yaşı küçükmüş!

İşyeri sahiplerinin şikayeti üzerine birçok kez gözaltına alınan zanlı, yaşı küçük olduğu için hiçbir işlem yapılmadan serbest bırakılıyor. Üstelik de bu yaşta 25 civarında hırsızlık dosyası bulunduğu söyleniyor.

İşyeri sahipleri zanlı ile ailesine bir yaptırım uygulanarak artık bu olayların son bulmasını bekliyorlar. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!