istanbul escort

KABADÜZ'DE DOĞALGAZ HEYECANI!

KABADÜZ'DE DOĞALGAZ HEYECANI!
Bu içerik 0 kez okundu.

İlk olarak Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ardından da Ordu Mitinginde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dile getirilen 'Kabadüz'e doğalgaz gelecek' sözlerinin ardından Kabadüz halkını heyecan sardı.

 

Güler, Kabadüz ziyareti sırasında vatandaşların isteği üzerine müjdesini açıklayarak Kabadüz'ü doğalgaz getireceklerini söylemişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Ordu mitinginde; "Altınordu, Ünye ve Fatsa'ya doğalgazı götürdük. Şimdi Kabadüz'ü doğalgaza kavuşturuyoruz." dedi.

"Bu yıl kazandırılacak"

Kabadüz'e doğalgaz gelecek olmasını değerlendiren Kabadüz Belediye başkanı Yener Kaya; "Cumhurbaşkanını Kabadüz ilçemize Doğalgaz müjdesi verdi.  Daha önceki seçimde ilçemizin Türkiye 6. olması sebebiyle, Cumhurbaşkanımızın ilçemize Doğal gaz verilmesi konusunda direktifleri vardı. Bu çağrı sayesinde de ilgili bakanlık çalışmalarını yaptı. İzinlerini çıkardılar. Proje kısmının bir kısmı bitti, sadece şuan da ilgili firmanın yer alımı ve çalışmaları var. Bu yıl inşallah Doğalgaz projemizi ilçemize kazandıracağız. Aslında geçtiğimiz yıl olacaktı. Firmanın bazı çalışmalarından dolayı bekletmeye aldılar. Kış sezonuna gelince de durdurdular. Yaz sezonuyla birlikte başlayacaklar." dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!