İyilik seferberliği devam ediyor

İyilik seferberliği devam ediyor
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi, iyilik seferberliği kapsamında Ramazan ayının 25. gününde de gıda kolilerini ve sıcak çorbaları iftardan önce ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdı.

Altınordu Belediyesi ekipleri dün de iftar öncesi günlük  sıcak yemek servisini yardıma muhtaç vatandaşlara ulaştırdı. Aynı zamanda gıda kolilerinin yardımı da sürdü.

Altınordu Belediyesi ekipleri, Koronavirüs tedbirleri kapsamında oluşturan Altınordu Vefa Sosyal Destek Grubu’na gelen talepleri yerine getirirken talepleri karşılanan vatandaşlarda büyük mutluluk yaşıyor.

Altınordu Belediyesi Koronavirüs salgının başladığı ilk andan bu yana çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehirde tüm dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyesi, Ordu Valiliği ve Altınordu Kaymakamlığı himayesinde oluşturulan Altınordu Vefa Sosyal Destek Grubu’na da önemli katkılar veriyor.

Oluşturulan destek grubuna gelen talepleri değerlendiren Altınordu Belediyesi EKİPLERİ,  bu talepleri özverili bir şekilde yerine getiriyor.

Taleplerinin karşılanmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar ise uygulamadan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenen maskeler geldi!
Beklenen maskeler geldi!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!
BAŞARININ KİLİDİ TARAFTAR!