istanbul escort

İyi Parti'de seçim öncesi toplantı

İyi Parti'de seçim öncesi toplantı
Bu içerik 0 kez okundu.

İyi Parti Ordu İl Başkanı Dr. Çiğdem Çelenk Karakaya, başkanlığında partinin ilçe ve teşkilat başkanları bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

İyi Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda İl Başkanı Dr. Çiğdem Çelenk Karakaya, başkanlığında ilçe başkanları ve ilçelerin teşkilat başkanları bir araya geldi.

İl Başkanı Dr. Çiğdem Çelenk Karakaya, Ordu teşkilatını daha ileri seviyelere ulaştırmak için ciddi çalışmalar yaptıklarını belirterek; "Teşkilat çalışmalarımıza ara vermeden, hız kesmeden devam edeceğiz. Genel Başkanımız Maral Akşener,ve parti tüzüğümüzün izinde İl teşkilatımızı daha ileri seviyelere taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Omuz omuza hep birlikte mücadele edeceğiz” dedi.

Karakaya, seçim döneminde ve referandumda olduğu gibi 2019 Mart'da yapılacak yerel seçimlerde Ordu teşkilatı olarak en üst düzeyde sonuç almak için çalışmalar yapacaklarının altını çizdi.

Yaklaşık olarak 2 saat süren toplantıda ilçe başkanları, yapılan teşkilat çalışmaları ve ilçelerin sorunları hakkında bilgiler verdiler.

Ordu Hayat/Ali Yazan

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
ENGELSİZLER ORDUSU'NDA HEDEF TUTTU
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!
BU BAŞARI KARATAŞ VE EKİBİNİN!