istanbul escort

İYİ PARTİ´DE İSTİŞARE TOPLANTISI!

İYİ PARTİ´DE İSTİŞARE TOPLANTISI!
Bu içerik 0 kez okundu.

İyi Parti Ordu teşkilatı, İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya ve il yöneticilerinin katılımı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

'Bizler İyi Parti olarak İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz' diyen Karakaya, basın mensuplarının da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

"Liyakata önem verdik"

Ayrımcılık yapmadan yola devam ettiklerini söyleyen Karakaya; "Bizlerde atalarımız gibi “Yaratılanı sev Yaradan’dan ötürü’’ inancı ile bu yola çıktık. Beraber yol yürüdüğümüz arkadaşlarımızın hiç birine giydiğin gömleğini çıkar gel demedik. İyi Parti’ye gönül veren arkadaşlarımızın hiç birini inancıyla, yaşam tarzıyla, dünya görüşüyle değerlendirip ayrımcılık yapmadık. Çünkü biz ülkemizin ortak milli değerlerini gözeten ve merkezde konumlanan bir parti olarak, bundan sonrada geliştireceğimiz politikalar ile bunu tüm halkımıza göstereceğiz. Tüm bu ilke ve hedeflerin ışığında, İyi Parti kadrolarımızı oluşturduk; hedef insan olduğu için liyakata önem verdik, kurucularımızın insanları seven, toplum tarafından sevilen ve saygı duyulan insanlardan olması konusunda hassasiyet gösterdik." dedi.

Ordu Hayat/Gözde Özgür

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EFSANELER 19 EYLÜL'E ÇIKTI
EFSANELER 19 EYLÜL'E ÇIKTI
OKLARI HAZIRLAYIN!
OKLARI HAZIRLAYIN!