İYİ PARTİ'DE HAREKETLİ GÜN!

İYİ PARTİ'DE HAREKETLİ GÜN!
Bu içerik 0 kez okundu.

İyi Parti İl teşkilatında dün yapılan basın toplantısıyla Diş Hekimi Çiğdem Çelenk Karakaya başkanlığındaki il yönetim ve disiplin kurulları belli oldu. Altınordu İlçe Başkanlığına ise Şenol Pazar'ın yerine İbrahim Yeşilalan getirildi.

31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde yeniden yapılanmaya giden İyi Parti İl teşkilatında 1.5 ay önce Necmettin Şahin'in yerine Genel Merkez tarafından göreve getirilen Çiğdem Çelenk Karakaya'nın yönetimi belli oldu.

Lösemili çocuklara destek

Gerçekleştirilen toplantı öncesinde İyi Parti İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya, il ve ilçe yöneticileriyle partililer, Lösemi Haftası nedeniyle Lösemili çocuklara destek için maske taktılar.

Yeşilalan görevi devraldı

İyi parti Altınordu İlçe Başkanı Şenol Pazar, partinin kuruluşundan bu yana yürüttüğü görevi İbrahim Yeşilalan'a devretti. Yeşilalan'ın rozetini ise İyi Parti eski İl Başkanı Necmettin Şahin taktı.

"Uykusuz gecelerimiz olacak"

Karakaya, yönetimi oluşturana kadar gecelerini gündüzlerine kattıklarını söyleyerek; "Yıllardan bu yana siyasetin içindeyim ama son 1.5 aydaki tecrübemi hiçbir şeye değişmem. Bayağı bir şeyler öğretti. El ele hep birlikte başarıya koşacağız. En ücra köşelere kadar arı gibi çalışacağız. Uykusuz gecelerimiz olacak. Hedefimiz ülkeyi bu kötü durumdan kurtarıp yukarılara çekmek. Yeni yönetimimize ve Altınordu İlçe başkanımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

İyi Parti İl Yönetim Kurulu şu şekilde: Çiğdem Çelenk Karakaya, Ecdat Sakaoğlu, Selim Ergen, Ahmet Aydın, Türker Türkyılmaz, Bahadır Gönül, Şefika Çalışkan, Abdullah Kılıç, Funda Alaybeyoğlu, Orhan Bakıcı, Ferhat Çakıroğlu, Melikşah Murat Genç, Mustafa Kemal Poyraz, Reşat Azaklı, Erbil Akçiçek, Meral Karakaya, Ayla Savaşkan, Aydın Yılmaz, Hüseyin Ağaoğlu, Gökçe Ekmekçi, Perihan Baykal, Haki Altunel, Gülten Pazar, Fatma Çebi Meydan, Turgal Özkal, Rüstem Koçak, Meltem Bircan Aksoy, Gülfem Günaydın, Cengiz Akpınar, Yasin Demir, Murat Ateş, Nizamettin Türkeli. Seçkin Günday, Gülşen Tapanoğlu, Öznur Akyıldız, Halis Çelenk, İbrahim Nasuhbeyoğlu, Yunus Öztürk, Cemil Kaya, Ahmet İsmet Boğukoğlu, Yasemin Namdar, Cemile Aktürk, Ali Yazan.

Disiplin Kurulu'nda ise şu isimler var: Selim Yılmaz, Yasemin Bedir, Münacettin Şan, Sebahattin Okur, Enis Uzunlar, Hayati Erbaş, Hatice Güler, Ahmet Başkaya, Ömer Ayaşlı.

Ordu hayat/Tevfik Kul-Yusuf Can Erişen 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Ünye hem üzüldü hem sevindi!
Veteranlar dertli...
Veteranlar dertli...